• Poznajmy się

Agencja Reklamowa Advertic powstała w Toruniu w roku 2013. Ówczesna oferta ograniczała się do tworzenia projektów graficznych, projektowania logo oraz druku podstawowych materiałów reklamowych, w ograniczonych nakładach i tylko drukiem cyfrowym.

Dziś Advertic to już w pełni rozwinięta oferta poligraficzna, ale także, od roku 2015, dostawca gadżetów i upominków reklamowych z nadrukiem.

Obecnie podejmujemy się realizacji już nie tylko tych mniejszych, ale także dużych i wymagających zleceń. Oferujemy już nie tylko druk cyfrowy, bardziej odpowiedni do niskich nakładów, ale przede wszystkim druk offsetowy, dzięki któremu wydrukowane materiały są po prostu tanie. Współpracujemy z największymi drukarniami offsetowymi w Polsce, by zapewnić odpowiednią jakość i terminowość zleceń.

Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt produktów w różnych konfiguracjach, co sprawa, ze nasza oferta jest kompleksowa i u nas wydrukujesz praktycznie wszystko, czego potrzebuje Twoja firma.

Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Cały proces zamówienia sprowadza się do wiadomości wysłanej mailem. Nie wymagamy tworzenia plików o określonych parametrach, znajomości rozszerzeń plików graficznych itp. Pomożemy i wszystko wykonamy za Ciebie na podstawie otrzymanych materiałów.

Promocja firmy to nie tylko dobrze zaprojektowane i wydrukowane materiały poligraficzne. Warto inwestować również w produkty, które wpłyną na dłuższe zapamiętanie Twojej firmy przez klienta. Takimi produktami są właśnie gadżety reklamowe z nadrukiem.

W ofercie posiadamy setki ciekawych produktów podzielonych na różne kategorie tematyczne. Współpracujemy z czołowymi dostawcami upominków reklamowych w Europie. Mnogość artykułów sprawia, że z łatwością dobierzesz gadżety do zaplanowanego budżetu. Pamiętaj, że i tutaj możesz liczyć na naszą pomoc. Jeśli nie masz czasu na poszukiwania konkretnych giftów, możesz powierzyć to nam. Przygotujemy dla Ciebie gotowe propozycje.

Nadruki reklamowe na gadżetach wykonujemy w oparciu o różne technologie, dopasowane do rodzaju artykułu i materiału z jakiego został wykonany. Każde znakowanie jest trwałe i estetyczne.

Nasza oferta systematycznie się powiększa. Liczymy, że znajdziesz na naszej stronie to, czego szukasz. Jeśli jednak tak nie jest, to napisz do nas – na pewno pomożemy.
Agencja Reklamowa Advertic


Drukarnia Toruń


Nadruki reklamowe Toruń


Gadżety z nadrukiem logo Toruń